Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Dzień kobiet w Purdzie

2019-03-07 16:00:09 (ost. akt: 2019-03-07 16:03:32)

Autor zdjęcia: gokpurda.pl

W środę (06.03) w świetlicy wiejskiej w Klewkach panie miały swoje święto! O dobrą zabawę zadbał Gminny Ośrodek Kultury w Purdzie i kabaret Czwarta Fala.

Mieszkanki gminy Purda, które postanowiły spędzić środowy wieczór w Klewkach przywitane zostały kwiatami. Róże wręczał paniom Krystian Pecyna, strażak z OSP „Pomoc Maltańska” w Klebarku Wielkim. Przed występem kabaretu panie mogły zapoznać się z ofertą znanej firmy kosmetycznej.

O godz. 17:30 zebranych gości przywitała Agnieszka Budziszewska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Purdzie, która złożyła paniom życzenia i zapowiedziała kabaret „Czwarta Fala”. Kiedy na scenie pojawili się Damian Labieda i Mateusz Lewkowicz, wspierani technicznie przez Bartka Cedro, sala oszalała. Panowie rozbawili zgromadzone panie do łez. Z każdym kolejnym skeczem na sali było co raz weselej i co raz głośniej. Doskonały występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Po występie kabaretu głos zabrała Irena Derdoń, Zastępca Wójta Gminy Purda, która złożyła paniom życzenia w imieniu własnym oraz Teresy Chrostowskiej, Wójta Gminy Purda. Pani Irena zaprosiła także wszystkie panie na tort i słodki poczęstunek.

Jedną z atrakcji przygotowanych na środowy wieczór była loteria fantowa, w której panie chętnie wzięły udział. Do wygrania były bardzo różne nagrody, począwszy od gminnych gadżetów i książek, aż po drobne AGD.

Źródło: gokpurda.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. anuja z purdy #2697741 | 81.190.*.* 14 mar 2019 18:46

    ja tesz bylasz i zaszczeklalam w konkursiee pani panii nu i muj tez byl.pyr

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages